KLOVIMA – veiksmes formula Jūsų saimnieciba!

Komanda

Uzskatām, ka veiksmīgu uzņēmumu stāstus veido tajos strādājošie cilvēki. Mūsu spēks ir vienota, pieredzējusi un izaicinājumus mīloša profesionāļu komanda. Lai arī mūsu komanda ir neliela, pienākumi mūsu vidū ir optimāli sadalīti, kas komunikāciju uzņēmumā padara ātru un efektīvu. Mūsu komandā ir visu nepieciešamo jomu speciālisti, kuri teicami pārzina tehnikas apkopi, lauksaimniecības darbus, kultūraugus, to kopšanu un ražas novākšanas specifiku, kas mums ļauj iedziļināties klientu vajadzībās un piedāvāt optimālāko risinājumu.

Sezonas laikā mūsu komandai pievienojas uzticami un pieredzējuši kombainu operatori. Ik gadu uz lauka darbinām vismaz 30–40 jaunākos kombainus ar pieredzējušiem operatoriem, kuri sezonas laikā apkalpo vairāk nekā 25 000 ha.

Elastība

Mūsu priekšrocība attiecībā pret konkurentiem ir elastība un spēja pielāgoties atsevišķu klientu vajadzībām

Mēs koncentrējamies uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Labākos rezultātus sasniedzam caur komunikāciju ar klientiem. Uzklausot klientu vēlmes, sniedzam profesionālo viedokli un piedāvājam piemērotāko risinājumu. Tas nodrošina veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību.

Mēs izmantojam tikai pasaulē atzītāko tehniku

Katru gadu paplašinām un atjaunojam savu lauksaimniecības tehnikas autoparku

90% no mūsu lauksaimniecības tehnikas nav vecāka par 3–5 gadiem

Tiem, kas vēlas atjaunot personīgo tehniku, palīdzam pārdot veco vai pašiem iegādāties jaunu

Vērtības

1

Uzklausīt klientu vajadzības – vienmēr iedziļināmies katra klienta situācijā, konsultējam un piedāvājam efektīvāko risinājumu. Esam elastīgi, tāpēc varam piedāvāt risinājumus visiem klientiem ar dažādām vajadzībām.

2

Sadarbība – mēs cenšamies, lai katra sadarbība būtu abpusēji izdevīga, tāpēc strādājam godīgi un profesionāli. Mums ir ārkārtīgi svarīga savstarpējā uzticība un pelnīti atzinība no mūsu klientiem un sadarbības partneriem, par ko varam lepoties.

3

Nepārtraukta izaugsme – attīstība mums ir ļoti svarīga, tāpēc mēs ieguldām: modernās, viedās tehnoloģijās, cilvēkos un mūsdienīgos vadības risinājumos, efektīvā procesu organizācijā, kas rada klientam lielāku vērtību par zemākām izmaksām.